Salihli’ye Modern Pazaryeri

14.10.2017

1.008 Kişi Okumuş

0 Yorum

Salihli’ye Modern Pazaryeri

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Salihli’ye kazandırılacak olan modern pazaryeri ve otopark inşaat çalışmaları devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Salihli’ye kazandırılacak olan modern pazaryeri ve otopark inşaat çalışmaları devam ediyor. İnşaat çalışmalarını inceleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede yıllardır çözülemeyen otopark sorununun eski kamyon garajının bulunduğu 18 bin metrekarelik alanda başlayan modern pazaryeri inşaatının tamamlanmasıyla birlikte tarih olacağına dikkat çekti.

Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ile birlikte Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı inşaatını gezen Başkan Kayda, çalışmalarla ilgili olarak yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı. Çalışmanın tamamlanmasıyla Salihli’nin hayal ötesi modern bir pazaryerine kavuşacağını ifade eden Başkan Zeki Kayda, “Bugün çok gurur verici bir tablo ile karşı karşıyayız. Salihlimize yakışmayan kötü ve eski pazaryerinden hem esnafımız kurtulacak, hem de Salihli halkı kurtulacak” dedi. Başkan Kayda ” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün hayata geçirdiği projelerle Manisa’yı değiştirdi, artık sıra Salihli’ye geldi. Salihli’yi değiştireceğiz diyerek çıktığımız yolda projelerimiz bir bir hayata geçiyor. Pazaryeri hızlı bir şekilde yükseliyor. 18 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan bu projemiz de; 500 araçlık bir otoparkımız olacak, onun üzerinde modern bir pazaryeri ve girişinde ise 40 dükkanın bulunduğu bedesten çarşısı olacak. Bu projeyi birçok belediye başkanı ortaya koymuştu. Fakat bu hayal ötesi projeyi Salihlimize kazandırmayı Allah bizlere nasip etti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile ele ele çıktığımız bu yolda hazırladığımız tüm projeleri gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda benimle birlikte bu yolda yürüyen tüm ekibime, başkan yardımcılarıma, müdürlerime, Cengiz Başkanıma ve ekibine, bu projeyi gerçekleştiren firmamıza teşekkür ediyorum. Salihlimize hayırlı olsun” dedi.

5 (100%) 1 vote
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz