Ak Parti, Dinç ile ‘Yola Devam’ Dedi

24.09.2017

707 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ak Parti, Dinç ile ‘Yola Devam’ Dedi Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 272 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 272 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 272 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 272 Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 272 Notice: Undefined index: http://www.salihli.org/25-metrelik-yayin-baligi-yakalandi-338/ in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 317 Notice: Undefined index: http://www.salihli.org/belediye-meclisi-performans-planini-gorustu-280/ in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 317 Notice: Undefined index: http://www.salihli.org/index.php?s=recep+tayyip+erdo%C4%9Fan in /var/www/vhosts/salihli.org/httpdocs/wp-content/plugins/seo-automatic-links/seo-links.php on line 317

AK Parti Salihli İlçe Teşkilatı’nın 5.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

AK Parti  Salihli İlçe Teşkilatı’nın 5.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek aday olarak kongreye giden Selçuk Dinç, atama ile geldiği göreve bu kez delegenin oylarıyla seçilerek, güven tazeledi.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan  Binali Yıldırım’ın mesajlarının okunduğu kongre saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan Başkanlığını  Manisa İl Başkan Yardımcısı  Musa Özdemir’in yaptığı kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Selçuk Dinç, kendisinin ilk seçimli kongresinin olduğunu söyledi. Dinç, “Bu dava ya 2002 yılında  Recep Tayyip Erdoğan ile çıktık. Durmak yok yola devam” dedi.  Salihli’nin hiçbir zaman kendine gelemediğini belirten Dinç, “Seçimlerde bu kendine gelememe ise emekliler şehri tabelasını kente astırdı. Seçimlerde genel ve yerel iktidarı buluşturamayıp,  Salihli’yi kaybettiren şehir yaptı. Kaybeden şehre bir şimdi, çöp kokusu ve su yetersizliği sorunu ortaya çıkardı” dedi. Yerelde  Salihli’yi yöneten  CHP ve  MHP’yi eleştiren Dinç “Birisi bina yaptı, birisi geldi bu binayı yıkıp, çim ekti. Ama biz 2019 seçimlerinde  Salihli’yi ak belediyelik ile buluşturmak için çalışacağız. Hiçbir zamanda ak davanın,  Salihli’nin ve sizlerin yüzünü yere eğdirmeyeceğim” dedi.

Manisa’nın 17 ilçesi içerisinde  Salihli’nin yerel seçimlerde önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden  AK Parti  Manisa İl Başkanı Berk  Mersinli, “Eğer yerel seçimlerde  Salihli’de başarılı olduk mu,  Manisa Büyükşehir Belediyesini de kazanmış oluruz. Ben inanıyorum kibirlik ve beraberlik içinde olursak, hem  Salihli’yi hem  Manisa’yı yüzde 50+1 ile kazanırız. Artık biz hem  Salihli, hem diğer ilçelerimizde, hem de  Manisa Büyükşehir Belediyesinde ak bayrağı dalgalandırmak istiyoruz. Biz  Salihli’yi hep  CHP’nin kalesi olarak bilirdik, ancak son yerel seçimlerde belediye başkanlığını  MHP kazandı. Eğer bizde iyi bir aday ile çıkarsak,  Salihli’de bu işi bitiririz. Yeter ki adayımıza sahip çıkalım” dedi.

2019 seçimlerinde  Manisa’da hedeflerinin büyük olduğunu belirten  Mersinli, “Ben  Manisa’da Büyükşehir Belediyesini kazanmak istiyorum. Eğer bunu başaramaz isek, ben bu görevi bırakırım. Bunu ilk göreve geldiğimde söylemiştim.  Manisa’da ve 17 ilçede başarılı olmak için çalışacağız” dedi.

“Birbirimizin gözünü oymayalım”

Konuşmasında  Salihli’yi canlı ve diri bulduğunu söyleyen  AK Parti  Manisa İl Koordinatörü ve 24.dönem  İzmir  Milletvekili  Ali Aşlık ise hedeflerinin ise 2019 seçimlerinde hem  Salihli’de hem de  Manisa’da başarılı olmak olduğunu söyledi. Aşlık, “İnşallah 2019’da  Salihli ve  Manisa’da  AK Parti’ye gönül verenler birbirlerinin gözünü oymayıp, birbirlerine el verip, omuz verirse  Manisa’yı ak belediyecilik ile buluştururuz” diye konuştu.

AK Parti 24.dönem  Manisa  Milletvekili  Muzaffer Yurttaş da bir konuşma yaptığı kongre de Selçuk Dinç başkanlığındaki  AK Parti  Salihli İlçe yönetim kurulu ise Ahmet  Şükrü Yılmaz, Ahmet Zeybek, Dilek Kaykan, Durmuş Kocaman,  Fatih Türker, Halil Topçu, Halit  Karakaya,  Hasan Hüseyin Erçakır, İrfan Kocaer, İslam Korkusuz, Kamelya Kaya, Kamil Alkan, Mehmet Akif Savran,  Mehmet Altıntaş, Muhsin Akbaş, Mustafa Demir, Nejatcan Uyğun, Nuray Kızgın, Orhan Karabal, Pelin Görel, Rafet Şenay, Selvet Kaya, Şuayip Zurnacı ve Yusuf Gencer’den oluştu.

Haberi Oylayın
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz